İletişim

-iyibitki.com nedir?

– iyibitki.com doğanın bize verdiği doğal yiyecekler ile beslenmenin faydasına inanan bir grup insan tarafından oluşturulmuş bir kömün sitesidir. Sloganımızda belirttiğimiz gibi doğal yiyeceklerin ve bitkilerin faydaları, bunlarla hazırlanmış sağlıklı ev yemekleri ve bitkisel çay tarifleri, ayrıca bu bitkilerin, çiçeklerin, sebzelerin ve meyvelerin bahçenizde, evinizde bir saksıda nasıl yetiştirileceği ile ilgili ipuçları sitemizin ana içeriğini oluşturmaktadır.

– iyibitki.com Yazılarını Sosyal Medya Üzerinde Paylaşabilir miyim?

– Elbette. Hatta buna çok memnun oluruz. Orijinal içeriği belirtip bağlantısını verdiğiniz sürece içeriği paylaşmanızda bir sakınca yoktur. Ayrıca her yazının üzerinde bulunan sosyal paylaşım linklerini de kullanabilirsiniz.

– Sosyal Medya Üzerinde Size Nasıl Ulaşabilirim?

adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

– iyibitki.com  Adresinde Reklam Vermek İçin Kiminle İletişim Kurmalıyım?

– iyibitki@gmail.com adresinden yetkili kişilere ulaşmanız ve yanıt almanız mümkündür.

– iyibitki.com Adresinde Bir Aktivitenin Tanıtımını Yapabilir miyim?

– Eğer içerik olarak uygun görülür ise tabi ki de mümkündür. iyibitki@gmail.com adresinden aktivitenin içeriğini iletirseniz size hemen yanıt verilecektir.

– iyibitki.com Adresinde Yazar Olabilir miyim?

– Tabi ki. iyibitki@gmail.com adresine bu isteğinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz.

– iyibitki.com Yazarları Bu İşten Para Kazanıyor mu?

– Site para kazandığı takdirde elbette yazarlarımız da kazanır. Ancak yazarlarımız bu işi para için değil gönüllü olduklarından yapıyorlar.

– iyibitki.com Adresinde Yayınlanan Yazılar veya Videolar ile İlgili Yorum Yapabilir miyim?

– Tabi ki. Her yazımızın içeriğinde bulunan yıldızlı puanlama sisteminden yazılarımızı puanlayabilir veya yazıların en altında bulunan iletişim formundan yazı veya videolar ile ilgili düşünce ve soruları bizlere iletebilirsiniz.

– İletişim Formunda Sorduğum Soruya Yanıt Alamadım.

– Belirttiğimiz gibi editörlerimiz gönüllü olarak bu işi yapmaktalar ve mümkün olduğunca çok sorularınızla ilgilenmeye çalışıyorlar ayrıca yeni içerik üretmekten de aynı kişiler sorumlu. Zaman buldukça tüm sorularınızı yanıtlanmaya çalışacaklardır.

Daha fazla sorunuz var ise bizimle iyibitki@gmail.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Ekleyin

Yorum Göndermek için Buraya Tıklayın